FIZIKOS EGZAMINO

MOKYMAI 12-TOKAMS

imageedit_19_3983622368.png

SU EIMANTU BEKĖŽA

Ši Grupė Padės Tau Pasiekti Išskirtinių Fizikos Egzamino Rezultatų, Griaunant Barjerus, Kurie Tave Laiko Nuo KITO LYGIO SĖKMĖS

Grupėse Liko Tik Kelios Vietos. Jei Šis Puslapis Yra Aktyvus, Tai Reiškia, Kad Vietų Dar Yra Tik Ribotam Laikui!

DigiKlasės mokymai yra skirti TIK tiems mokiniams, kurie: 1) Yra pasiryžę įdėti pastangų 2) Sąžiningai atliks skirtas užduotis 3) Pilnai dalyvaus mokymuose 4) Yra nusiteikę gerai praleisti laiką. Jei manai, kad gali šiuos punktus atlikti, šie kursai tau puikiai tiks.

DigiKlasės mokymai yra suskirstyti pagal lygius, tad juose tau visada bus suteikiama nei per sunki, nei per lengva informacija, nepriklausomai nuo to, kaip gerai supranti fiziką. 

Šie mokymai yra rezultatas mano bendro darbo su švietimo profesionalais bei socialine iniciatyva "Talentas Keisti". Prisijungdami Jūs padedate mums tobulinti Lietuvos švietimą. 

Mes esame socialiai atsakingi - prisijungdami prie mokymų taip pat padedate sunkiai gyvenantiems gauti geresnį išsilavinimą nemokamai.

Aš Dirbu Sunkiai Tam, Kad Mano Mokymai Būtų Aukščiausios Klasės, Skirti Visų Gabumų Mokiniams.

Štai Ką Apie Mano Mokymus Sako Kiti...

LRT_logo.png

"Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo to, kaip jam mokykloje sekasi šiandien, gali pagerinti savo pažymius – tuo įsitikinęs jaunas ir ambicingas fizikos korepetitorius bei socialinis verslininkas Eimantas Bekėža. Jis ne tik sukūrė unikalią mokymosi sistemą, bet ir ketina sugriauti mitą, kad papildomas individualizuotas mokymas turi būti brangus ir sunkiai prieinamas, sakoma pranešime žiniasklaidai", LRT portalas

lrytas.png
tv3_logo_rgb_transparent_100px.png

"E.Bekėža nusprendė sukurti specialų įrankį – skaitmeninę mokymosi sistemą „DigiKlasė“, kuri taptų asmeniniu kokybišką ir individualizuotą medžiagą teikiančiu mokinio pagalbininku mokykloje ir namie", LRYTAS portalas

"Neabejoju, kad kiekvienas vaikas, jei tik gautų mokymą, atitinkantį jo gebėjimus, galėtų mokytis daug geriau ir pilnai atskleistų savo talentus bei potencialą“, – sakė E. Bekėža", TV3 portalas

Kodėl Tau Reikia Šių Mokymų? Ir Kodėl Dabar Yra Pats Geriausias Metas Prisijungti?

Užtikrintai Įveiksi Egzaminą

Knygynuose galima rasti pilna uždavinynų ir žinynų, tačiau su jais ne tik nuobodu, bet ir neefektyvu mokytis. Pasirinkdamas AntGalvos, tu tuo pačiu pasirenki neapsikrauti papildomais rūpesčiais - tau bus suteiktas mokymosi planas, konspektai, teorija, uždaviniai, konsultacijos, skiriamos namų darbų užduotys. Ir visa tai tu atliksi kartu su kitais motyvuotais moksleiviais.

Atversi Duris Išskirtinėm Galimybėm

Mano paruošti mokiniai sėkmingai įstoja į geriausias šalies ir pasaulio universitetų siūlomas studijas. Aš ne tik paruošiu geram egzamino rezultatui gauti, bet ir konsultuoju dėl studijų, universitetų bei suteikiu pagrindą sėkmingoms studijoms universitetuose. Keletas pavyzdžių, į kokias studijas sėkmingai įstoja mano mokiniai: pilotavimas, taikomoji fizika, skrydžių valdymas, elektronikos inžinerija. 

Tapsi Dalimi Lietuvos Ateities

Kartu su socialine iniciatyva "Talentas keisti" aš kuriu Lietuvai švietimo sprendimą, kurio naudą gautų kiekvienas mokinys. 2019-2020 metai yra šios veiklos startas, o mano vizija - sukurti internetinę mokymosi platformą, kurioje mokinys galėtų pilnai savarankiškai pasiruošti bet kokiai temai. Tad tu turi išskirtinę galimybę tapti dalimi Lietuvoje dar nematyto mokymosi dalimi. Tačiau paskubėk, nes vietų skaičius yra ribotas!

Partneriai:

Draugai:

Straipsniai:

Spustelkite ant logotipų, kad galėtumėte paskaityti, ką apie "DigiKlasė" projektą kalba kiti
tv3_logo_rgb_transparent_100px.png
LRT_logo.png
lrytas.png
800px-Tele2_logo.png
imageedit_91_2052778713.png
emokykla-logo.png
telefonai-1.png
elektronikalt.png

Mokymai:

GRUPĖJE GYVAI 12-tokams:
Mokiniams klasėje pateikiu konspektus, namų užduotis, teoriją, ir uždavinius skirtingais lygiais pagal sunkumą tam, kad visi galėtų tobulėti pagal savo gebėjimus. 

Grupės dydis: 7

GRUPĖJE INTERNETU 12-tokams:

Mokiniams per gyvas transliacijas pateikiu konspektus, namų užduotis, teoriją, ir uždavinius skirtingais lygiais pagal sunkumą tam, kad visi galėtų tobulėti pagal savo gebėjimus. 

Grupės dydis: 10

GRUPĖJE

GYVAI

GRUPĖJE

INTERNETU

10 eu

90 min. 

5 eu

90 min. 

 

Pabendraukime

  • Facebook - White Circle

Susisiekite nurodytais kontaktais arba spustelėkite "Pabendraukime" mygtuką dešiniajame apatiniame krašte.

Eimantas, fizikos korepetitorius