PARUOŠIME JŪSŲ VAIKĄ FIZIKOS

EGZAMINUI INTERNETU

imageedit_19_3983622368.png

Vos 3 Eur per savaitę interntiniams fizikos mokymams padės Jūsų vaikui išlaikyti fizikos egzaminą ir įstoti į norimą universitetą

Pirmoji pamoka - nemokama.

Ištrauką iš mokymų pamatykite žemiau.

Kaip tai veikia ir kiek tai kainuoja?

Užsiregistruokite pateikdami savo kontaktinius duomenis ir mes su Jumis susisieksime bei paaiškinsime, ką daryti, kad Jūsų vaikas gautu prieigą prie pamokų.

Pamokos transliuojamos gyvai, todėl Jūsų vaikas galės iškart užduoti iškilusius klausimus. Tačiau, jeigu nespės peržiūrėti transliacijos gyvai - ją peržiūrės bet kada, kai turėsi laiko.

Pamokos vyksta vieną arba du kartus per savaitę. 

Pamokų metu mokiniai gauna ne tik praktinius uždavinius, sprendimų išsamius paaiškintus, bet ir paruoštą konspektą.

Tėvai gauna nuolatines įžvalgas apie vaikų rezultatus ir pasiekimus.

Pirmoji pamoka yra visiškai nemokama. Vienos savaitės įkainis - 3Eur. Mokėjimai priimami tik mėnesiui į priekį. 

DigiKlasės mokymai yra suskirstyti pagal lygius, tad juose tau visada bus suteikiama nei per sunki, nei per lengva informacija, nepriklausomai nuo to, kaip gerai supranti fiziką.

EIMANTAS BEKĖŽA

Profesionalus fizikos korepetitorius jau 10 metus;

Fizikos olimpiadų prizininkas;

Baigęs Kompiuterinę fiziką VU; 

Šie mokymai yra rezultatas mano bendro darbo su švietimo profesionalais bei socialine iniciatyva "Talentas Keisti". Prisijungdami Jūs padedate mums tobulinti Lietuvos švietimą. 

Mes esame socialiai atsakingi - prisijungdami prie mokymų taip pat padedate sunkiai gyvenantiems gauti geresnį išsilavinimą nemokamai.

Mes dirbame sunkiai tam, kad mūsų mokymai būtų aukščiausios klasės, skirti visų gabumų mokiniams.

Štai ką apie mūsų mokymus sako kiti...

LRT_logo.png

"Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo to, kaip jam mokykloje sekasi šiandien, gali pagerinti savo pažymius – tuo įsitikinęs jaunas ir ambicingas fizikos korepetitorius bei socialinis verslininkas Eimantas Bekėža. Jis ne tik sukūrė unikalią mokymosi sistemą, bet ir ketina sugriauti mitą, kad papildomas individualizuotas mokymas turi būti brangus ir sunkiai prieinamas, sakoma pranešime žiniasklaidai", LRT portalas

lrytas.png
tv3_logo_rgb_transparent_100px.png

"E.Bekėža nusprendė sukurti specialų įrankį – skaitmeninę mokymosi sistemą „DigiKlasė“, kuri taptų asmeniniu kokybišką ir individualizuotą medžiagą teikiančiu mokinio pagalbininku mokykloje ir namie", LRYTAS portalas

"Neabejoju, kad kiekvienas vaikas, jei tik gautų mokymą, atitinkantį jo gebėjimus, galėtų mokytis daug geriau ir pilnai atskleistų savo talentus bei potencialą“, – sakė E. Bekėža", TV3 portalas

Kodėl Jūsų vaikui reiki šių mokymų? Ir kodėl dabar yra pats geriausias metas prisijungti?

Užtikrintai Įveiks Egzaminą

Knygynuose galima rasti pilna uždavinynų ir žinynų, tačiau su jais ne tik nuobodu, bet ir neefektyvu mokytis. Pasirinkdamas Digiklase, Jūs tuo pačiu pasirenkate neapsikrauti papildomais rūpesčiais - Jūsų vaikui bus suteiktas mokymosi planas, konspektai, teorija, uždaviniai, konsultacijos, skiriamos namų darbų užduotys. Ir visa tai Jūsų vaikas atliksi kartu su kitais motyvuotais moksleiviais.

Atverkite Duris Išskirtinėm Galimybėm

Mano paruošti mokiniai sėkmingai įstoja į geriausias šalies ir pasaulio universitetų siūlomas studijas. Aš ne tik paruošiu geram egzamino rezultatui gauti, bet ir konsultuoju dėl studijų, universitetų bei suteikiu pagrindą sėkmingoms studijoms universitetuose. Keletas pavyzdžių, į kokias studijas sėkmingai įstoja mano mokiniai: pilotavimas, taikomoji fizika, skrydžių valdymas, elektronikos inžinerija. 

Tapkite Dalimi Lietuvos Ateities

Kartu su socialine iniciatyva "Talentas keisti" aš kuriu Lietuvai švietimo sprendimą, kurio naudą gautų kiekvienas mokinys. 2019-2020 metai yra šios veiklos startas, o mano vizija - sukurti internetinę mokymosi platformą, kurioje mokinys galėtų pilnai savarankiškai pasiruošti bet kokiai temai. Tad tu turi išskirtinę galimybę tapti dalimi Lietuvoje dar nematyto mokymosi dalimi. Tačiau paskubėk, nes vietų skaičius yra ribotas!

Partneriai:

Draugai:

Straipsniai:

Spustelkite ant logotipų, kad galėtumėte paskaityti, ką apie "DigiKlasė" projektą kalba kiti
tv3_logo_rgb_transparent_100px.png
LRT_logo.png
lrytas.png
800px-Tele2_logo.png
imageedit_91_2052778713.png
emokykla-logo.png
telefonai-1.png
elektronikalt.png
 

Pabendraukime

  • Facebook - White Circle

EIMANTAS BEKĖŽA

DigiKlasė.lt Vadovas

Fizikos korepetitorius

Susisiekite nurodytais kontaktais arba spustelėkite "Pabendraukime" mygtuką dešiniajame apatiniame krašte.