eimantas.bekeza@gmail.com   |   +37060221744  |   Vilnius

MOKYMO

PASLAUGOS

Mokymai, kurie padės pasiekti daugiau mokykloje ir gyvenime

Su kiekvienu mokiniu mes rašome savitą istoriją, laužome senus barjerus ir kiekvieną kartą pasiekiame naujų mažų laimėjimų, kurie, laikui bėgant, tampa dideliais, gyvenimą keičiančiais. 

Aš dirbu kaip fizikos mokytojas tam, kad kokybiškas mokymas taptų nemokamas ir pasiekiamas kiekvienam. Tam yra reikalingos lėšos, todėl pasirinkdami mano paslaugas, padedate man vystyti šią idėją.  Tačiau jeigu Jūsų šeima negali leisti sau mano paslaugų, visvien susisiekite, kadangi nemokamai mokau vaikus iš sunkumų patiriančių šeimų.

PAMOKŲ PLANAI

INDIVIDUALI PAMOKA:

Mokiniui pateikiu konspektus, namų užduotis, teoriją ir uždavinius, pritaikytus būtent jo lygiui tam, kad jis galėtų tobulėti pagal savo gebėjimus. 

GRUPĖJE GYVAI 12-tokams:
Mokiniams klasėje pateikiu konspektus, namų užduotis, teoriją, ir uždavinius skirtingais lygiais pagal sunkumą tam, kad visi galėtų tobulėti pagal savo gebėjimus. 

Grupės dydis: 7

GRUPĖJE INTERNETU 12-tokams:

Mokiniams per gyvas transliacijas pateikiu konspektus, namų užduotis, teoriją, ir uždavinius skirtingais lygiais pagal sunkumą tam, kad visi galėtų tobulėti pagal savo gebėjimus. 

Grupės dydis: 10

INDIVIDUALI

PAMOKA

20 eu

60 min. 

GRUPĖJE

GYVAI

GRUPĖJE

INTERNETU

10 eu

90 min. 

5 eu

90 min. 

TĘSTI